En İyi 4 Flaş Oyun

iİnternet üzerinden oynanabilen bu oyunlar gibi indirmenize gerek kalmayan, açılması kolay ve eğlenceli flaş oyunlardan bazılarını inceledik ve en beğendiğimiz 4 tanesine aşağıdaki yazımızda yer verdik. İşte en iyi 4 flaş oyun:/i

Swedish Saveloy

Swedish Saveloy oyununda kendi apartman dairesinde uyanan 20’li yaşlarında bir erkek olarak oynuyorsunuz. Ok tuşlarıyla hareket ederek karakterinizi hareket ettirebiliyorsunuz. Daha oyunun en başında anlıyorsunuz ki para bulmanız lazım, çünkü mafyaya borcunuz var. Oyunda bir harita var ve haritada gidebileceğiz birkaç yer var. Bu yerlere strateji yürüterek gidiyorsunuz, gerekli eşyaları topluyor, o eşyalarla yapmanız gerekenleri yapıyorsunuz ve en sonunda kendinizi bulunduğunuz durumdan kurtarıp şehri terk ediyorsunuz.

Drag Racer

Neredeyse her erkek çocuğunun zamanında deneyimlediği bu oyun, aslında kızlar arasında da büyük ilgi görüyor. Oyunda amaç araba yarışlarını kazanmak ancak oyunun bazı özellikleri bu araba yarışlarını oldukça eğlenceli hale getiriyor. Yarış türü olarak sadece drag yarışı, yani kısa mesafeli yarış yapabiliyorsunuz. Bu sebeple kısa mesafede hızını iyice artırabilen bir arabaya ihtiyacınız oluyor ve siz para kazandıkça arabanızı değiştiriyor, modifiye edebiliyor ve tasarımını değiştirebiliyorsunuz.

Youda Camper

Youda’nın geliştirdiği Youda Camper, yönetici ve işletmeci ruhu olanlar için harika bir flash oyun. Oyundaki amaç, tatilciler için bir kamp alanı kurup işletmek. Oyuna boş bir araziyle başlıyorsunuz ve arazinize çeşitli boyutlarda çadır alanları kuruyorsunuz. Kişi kapasitesine uygun ölçüde, arazinize kamp ateşi alanı, duş, otopark ve tuvalet gibi yerleri de inşa etmeniz gerekiyor. Daha sonra arabalar kamp alanınıza gelmeye başlıyor ve siz de o arabaları alıp çadırlara yerleştiriyorsunuz. Amacınız mümkün olduğunca çok para kazanmak. Tabii bu nedenle kamp alanınıza restoran, masa tenisi ve hediyelik eşya dükkanı gibi mekanlar da eklemelisiniz.

Governor of Poker

Yine flaş oyunların iddialı ismi Youda tarafından geliştirilen Governor of Poker oyunu, poker oynamayı sevenler için internetteki en iyi oyunlar arasında yer alıyor. Çünkü oyundaki tek özelliği Texas Hold’em Poker oynayabilmeniz değil. Poker maçlarından kazandığınız para ile işletmeler satın alabiliyor ve büyük turnuvalara giriş yapabiliyorsunuz.