Boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmeniz için hazırlanmış olan birçok flash oyun bulunmaktadır. İşte severek oynayabileceğiniz bazı eğlenceli flash oyunlar:

Araba Park Et

Günlük yaşantımızda araçlarımızı park ederken, diğer araçların sebep olduğu bazı zorluklar yaşıyoruz. Araba park et oyununda, ailenizle birlikte gittiğiniz bir alışveriş merkezinde, size belirlenmiş olan alana aracınızı park etmenizi isteniyor. Belirlenen alana araba park ederken hızlı ve zekice hamleler yapmanız gerekecek. Bölümleri geçtikçe seviye artacağı için birçok engelle karşı karşıya geleceksiniz. Bunların içerisinde yere dökülmüş su ve yağ gibi engeller olacaktır. Bu da aracınızın lastiğinin kaymasına sebep olacağı için park etmek daha zor hale gelecektir. Park ederken diğer araçlara veya alışveriş merkezinin duvarlarına çarpmanız durumunda en başa dönmeniz gerekiyor. Araba park et oyununu oynarken dikkatli ve kesin hamleler yaparak bölümleri tamamlayabilirsiniz.

Balon Patlama Oyunu

Nişan alma kategorilerinde bulunan balon patlama oyunu, oldukça eğlenceli bir şekilde seviye geçebileceğiniz bir oyun. Balon patlama oyununda bilgisayarınızın faresini kullanarak nişan alıyorsunuz. Oyun içerisindeki maymunun elinde tuttuğu iğne yardımıyla hedefteki balonları patlatmanız gerekmektedir. Elinizde bulunan iğneler sınırlı sayıda olacaktır ve sizin için belirlenmiş olan süre içerisinde tüm balonları patlatmanız gerekmektedir. Keskin nişancılık yeteneğinizi kullanarak kolaylıkla bölümleri geçebilirsiniz.

Ben 10 Canavarlara Karşı Oyunu

Ben 10 macera oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli flash oyunlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde sizler için hazırlanmış birçok etkinlik bulunmaktadır. Oyunda bulunan canavarlara ateş ederek onları yok ettiğiniz taktirde bölümleri kolaylıkla geçebilirsiniz. Bu eğlenceli flash oyununda karşınıza çıkan canavarlar, size karşı hamleler yaparken onlardan kaçmaya çalışmanız gerekiyor. Canavarların ateşlerinden kaçabilmeniz için klavyeniz de bulunan yukarı yön tuşuna basmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde bol bol canavar yok ederek ileri seviyelere geçebilirsiniz.

Cehennemde 13 Gün

” Cehennemde 13 Gün ” oyunu aksiyon kategorisinde yer alan flash oyunlardandır. Çevrenizde bulunan dirilmiş ölüleri tekrardan yok etmeniz gerekecektir. Elinizde bulunan silah yardımı ile ölüleri kendinizden uzak tutmanız gerekiyor. Farklı seviyelere sahip bir oyun olan Cehennemde 13 Gün, her bölümü geçtiğinizde daha da zorlaşacak ve daha çok zevk almanızı sağlayacaktır.