Eğlenirken Para Kazanmaya Ne Dersin?

Artık oturduğun yerden sevdiğin oyunu oynayarak sanki kumarhaneler de oyun oynamak kadar kolay bir şekilde para kazanabilirsin. Evet, yanlış duymadınız. Artık oturduğun yerden para kazanabilirsin. Para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Konsantre Ol

Günümüzün teknolojisinin bu kadar yaygınlaşmasıyla her şeyde kolaylık olduğu gibi para kazanmada da kolaylığın gittikçe artmaktadır. Diyelim ki bu iş aklınıza yattı. Nereden ve nasıl başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz. O zaman bu yazıyı okumaya devam edin.

Öncelikle bu oyunların neler olduğunu ve nasıl oynandığını bilmeniz gerekiyor. Nasıl oynandığını öğrendikten sonra belirli bir seviyede başarılı olmanız gerekmektedir. Oynadığınız oyuna ve oynayış şekline göre kazandığınız miktar da değişmektedir.

Maalesef günümüz sektöründe oyunların dilleri Türkçe’den ziyadede İngilizce olduğu görülmektedir. Tabii ki birçok Türkçe oyun sitesi olmasına rağmen yinede yeterli sayıda değildir. Bu anlamda eğer İngilizce biliyorsanız, bu işinizi daha çok kolaylaştıracaktır. Bu anlamda birden fazla dil bilmeniz para kazanmada da işlerinizi bir hayli kolaylaştırabilir.

Diyelim ki yabancı dil seviyeniz yeterli, oyunu da öğrenip çok iyi bir seviyeye geldiniz. Bu demek oluyor ki ayda binlerce Dolar ve Euro kazanmaya hazırsınız demektir. Paranızın hızlı artışına siz bile şaşıracaksınız.

Bazı kullanıcılar bu işi biraz daha geliştirerek insanların halihazırda kullandığı hesapları devir alıp, belirli seviyelere getiriyorlar. Sen de bu hesapları satın alarak para kazanacağın seviyeden başlayabilirsin. Oynamak istediğin oyunu STREAM kanalından rahatlıkla bulabilirsiniz. Türkiye’de oyun oynarken para kazanabileceğiniz en popüler oyunlar listesinde ilk göze çarpan League of Legends’dr. Daha sonra onu Counter Strike Global Offensive ve Dota takip eder. Bu liste kullanıcıların ilgilerine göre her sene değişmektedir. Para kazanılabilecek ve sizi eğlencesi ile içine çekecek oyunların, 2019 yılında en çok tercih edilenleri ve kazandıran oyunlarını sizler için listeledik;

1- Second Life

2- Exodus 3000

3- Playerunknown’s Battlegrounds

4- League Of Legends

5- Dota 2

7- Depth

8- Rust

9- H1Z1

10- Payday 2

11- Team Fortress 2

12- GSN Cash Games

13- Swagbucks

14- Bingo Zone

Şimdiden iyi şanslar.