Boş zamanlarınızda eğlenceli zaman geçirmeniz için hazırlanan flash oyunlar, eğlencenin yanı sıra oyun oynamayı sizde tutku haline getirecek türde oyunlar da barındırıyor. Günümüzde oldukça çeşitlenen flash oyunlar sayesinde merak duygunuzu tatmin edebilir, arkadaşlarınızla birlikte oynayarak sosyalleşebilir, dikkat yeteneğinizi geliştirebilir, hatta yeni bilgiler öğrenerek kültürel birikiminizi geliştirebilirsiniz.

Sizin için bazı popüler flash oyunlara göz attık:

Counter Strike Oyunu

Uzun sürelerdir İnternet kafelerin, evlerin ve arkadaş ortamlarının vazgeçilmez oyunu olan Counter Strike’ın, geliştiricileri tarafından hazırlanan flash oyun versiyonu ile de boş zamanlarınızda eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Bilgisayar dünyasının eski oyunlarından olan Counter Strike, günümüzde halen popülerliğini korumaya devam ediyor. Counter Strike flash oyununu internet üzerinden tek başınıza veya online seçeneği ile başka insanlarla birlikte oynayabilirsiniz. Counter Strike Flash, klasik oyunu ile neredeyse aynı özellikleri taşımaktadır. Oyunu açtıktan sonra hangi sunucuda oynamak istediğinizi ve kaç kişiyle oynamak istediğinizi seçerek, kolaylıkla bu oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Dağcı Motor Oyunu

Flash oyunların spor kategorisinde yer alan Dağcı Motor oyunu, karşınıza çıkan zor koşulları motorunuzla atlatmanız üzerine kurulu, yeteneğinizle oynayabileceğiniz bir oyun çeşididir. Bu zorlu dağlarda rakiplerinizi geçerek birinci olmaya çalışmanız gerekmektedir. Oyunu kazanmak için oldukça hızlı olmalısınız ve hızlı giderken de dengenizi korumanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptığınızda başlatmak için karşınıza gelen Start butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Oyunu oynayabilmeniz için klavyemizde bulunan yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

Domuz Gribiyle Savaş Oyunu

2018 yılında en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan Domuz Gribiyle Savaş oyunu, mücadele oyunları arasında yerini korumaya devam ediyor. Dünya genelinde yayılmış olan domuz gribiyle savaşmak için şehrinizi zehirli domuzlardan korumanız gerekiyor. Bu oyunda da yeteneğiniz şehrinizi korumanız için yeterli olacaktır. Oyun Meksika’da geçiyor ve siz de Meksikayı korumak için, kente inmek isteyen domuzları yok ederek oyunun sonraki seviyelerine doğru ilerliyorsunuz.

Dragon Yumurtası Oyunu

Bu oyunda yavru bir ejderhanın, anne ejderhadan uzaklarda yumurtasından çıkmak için verdiği mücadele resimlerle anlatılmaktadır. Oyun görsel zeka oyunları kategorisinde yer almakta ve oyun içerisinde bulunan resimler arasındaki farkları bularak başka resimlere ulaşmanız istenmektedir.