Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli zaman geçirebilmeniz için geliştirilen çok oyunculu flash oyunlar sayesinde oyun oynayarak da sosyalleşebilirsiniz. Tek başına oyun oynamaktan zevk almayan ve eğlenceyi başkalarıyla da paylaşmak isteyen kişiler için uzun süre zevkle oynanabilecek birçok oyun bulunmaktadır.

Güvenli Para Kargosu Oyunu

Güvenli para kargosu oyunu, isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz isterseniz bir arkadaşınızla beraber oynayabileceğiniz spor oyunlarındandır. Karşınıza çıkan engelleri arkadaşınızın da iş birliğiyle, mantığınızı kullanarak geçmeniz gerekmektedir. Karşınıza çıkacak birçok zorlu görev bulunacaktır ve bu bölümleri arkadaşınızla geçmeniz gerekecektir. Oyunda, toplayacağınız paraları güvenli bir şekilde sizden istenilen bölgeye götürmeniz gerekiyor en çok parayı toplayan oyunu kazanıyor.

WarsCrap Oyunu

Warscrap oyununda, sizin hazırlamış olduğunuz takım ile karşınızda olan takımla mücadele etmeniz ve onların reaktörünü patlatmaya çalışmanız gerekiyor. Belirli bir bölge sınırları içerisinde teçhizat ve silahları alarak savaşçılarınızı kontrol etmelisiniz ve taktikler geliştirerek karşı takımın askerlerini yok etmelisiniz. Tek başınıza da oynayabileceğiniz bu oyun, arkadaşlarınızla birlikte kesinlikle daha eğlenceli olacaktır. Oyun içerisinde sizler için hazırlanmış olan araçlar da bulunmaktadır. Oyun için önemli bir ipucu; siz veya arkadaşınız bir aracı kullanırken, diğer kişi de sürücüyü korursa oyunda kolaylıkla yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Maceracı İkili Oyunu

Maceracı İkili oyunu, arkadaşlarınızla birlikte macera dolu zamanlar geçirebileceğiniz zorlu etapları bulunan bir oyun. Maceracı İkili, arkadaşlarınızla ekip halinde çalışmanızı gerektiren ve sürekli olarak taktiklerle bölümleri geçebileceğiniz bir oyundur. Oyun içerisinde bulunan tırmanma etaplarını, kapıların kilitlerini açmanız gereken bölümleri ve birçok diğer tehlikeli bölümü arkadaşlarınızın yardımı ile kolaylıkla geçebilirsiniz. Eğer birbirinize yardımcı olmazsanız, ikiniz de bölümü geçemezsiniz ve en baştan başlamanız gerekir. Tam bir ekip oyunu.

İki Kişilik Kafa Topu Oyunu

Flash oyun severlerin hemen hemen hepsinin tercih ettiği kafa topu oyunun iki kişilik versiyonu da bulunmaktadır. Bir arkadaşınızla beraber teke tek maç yaparak eğlenceli flash oyun oynayabilirsiniz. Koca kafalı oyuncular sayesinde eğlenceli ve renkli bir oyun oynayarak zamanınızı geçirebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan takım oluşturma bölümünden kendi takımlarınızı belirleyerek kolaylıkla oyunu oynayabilirsiniz. Bu oyunu isterseniz telefonunuza indirerek de oynamanız mümkündür.