2019 Yılının En İyi Flash Oyunları

Flash oyunların hastası olanlar, en yüksek skora ulaşmanın ne demek olduğunu çok iyi bilir. Binlerce oyun arasından birkaç oyunun bağımlısı olup, o oyunlarda ulaşılabilecek en yüksek skorlara ulaşmak için yedi yirmi dört oyun oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bu şekilde çok fazla oyun var aslında. Her oyunun da kendine has bir dünyası ve atmosferi bulunuyor. Bu yazımızda bir Flash oyun hastasının en sevdiği 5 oyuna kısaca göz atacağız.

5. Heli Attack 2

Heli Attack 2 oyununun baş kahramanı bir asker. Oyun boyunca bulacağı farklı silahlarla havadan kendisine saldıran helikopterleri düşürmeye çalışıyor. Bir sürü farklı arka fonu bulunan ve Atari oyunu atmosferinde geçen bu oyun gerçekten bağımlılık yaratıyor.

4. The Fancy Pants Adventure: World 2

The Fancy Pants Adventure gerçek bir Flash oyun klasiği. Flash oyunlarda kahramanımızın hareketleri genelde sınırlı sayıda olur. Ancak Fancy Pants karakterimizin her hareketi adeta ruhumuza işliyor. Muhteşem arka planlar, süper bir animasyon ve her biri akıldan çıkmayan bölümler.

3. N

Çocukluğunuzda ninja olmayı istemez miydiniz? Ben isterdim. Bu harika Flash oyununda minicik bir ninja oluyoruz ve inanılmaz zor parkurlarda yeteneklerimizi sergilemeye çalışıyoruz. Oyunda sayısız bölüm mevcut ve özellikle zor bölümleri geçmek için gerçek bir ninja olmanız gerekiyor.

2. Burrito Bison Revenge

Burrito Bison daha önceki oyunları ile de tüm Flash oyun hastalarının dikkatini üzerine çekmiş bir oyun. Kahramanımız olan bizon, kendisine iyi davranmayan düşmanlarından intikam almak için yola koyuluyor. Bizonun kendinden geçmiş halde hoplamaları, zıplamaları ve patlattığı kumbaraları unutmak mümkün değil.

1. Elephant Quest

Listemizin birinci sırasında bulunan Elephant Quest, Flash oyunları arasında en çok özelliğe sahip olanlardan biri. Bu oyunda bir fil oluyoruz ve maceradan maceraya koşuyoruz. Onlarca bölüm arasında gidip gelerek düşmanlarımızı alt etmeye çalışıyoruz. Elephant Quest oyununu en iyi yapan özelliklerinin başında kahramanımıza yeni yetenekler kazandırabiliyor olmamız geliyor. Bölümler ilerledikçe birçok yeteneğimiz bizim isteğimize göre değişiyor. Filimizin ne kadar sevimli görüneceğine bile biz karar veriyoruz. Neredeyse bir RPG oyunundan farksız.